Svatební fotografování

Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě a já chci, abyste si ho náramně užili. Připravil jsem pro vás tři varianty fotografování, aby si každý přišel na své. Pokud si ale stále nejste jistí svým výběrem a chtěli byste poradit, nebo byste si se mnou prvně rádi popovídali, kdykoliv mi zavolejte a já vám se vším rád pomůžu <3

Vytočit Filipa

Malá svatba v rodinném kruhu

13 000 Kč

Můžete se těšit na:
5 h fotografování *
předsvatební schůzku **
150+ upravených fotografií ***
20 vytištěných fotek dle výběru
dopravu zdarmu do 100 km ****
možnost rezervace kameramana *****

Veselka od rána až do večera

17 000 Kč

Můžete se těšit na:
8 h fotografování *
předsvatební schůzku **
250+ upravených fotografií ***
30 vytištěných fotek dle výběru
dopravu zdarma do 200 km ****
možnost rezervace kameramana *****

Párty jako blázen, na kterou nezapomenete

20 000 Kč

Můžete se těšit na:
10 h fotografování *
předsvatební schůzku **
350+ upravených fotografií ***
50 vytištěných fotek dle výběru
dopravu zdarma po celé ČR ****
možnost rezervace kameramana *****


* Délka fotografování záleží zcela na vás. Možná se domluvíme na 8 hodinách, ale v 11 večer to bude pořád ještě žít, a vy budete chtít, abych dokumentoval dál. Nebo snad bude mít harmonogram zpoždění a během 8 hodin se to všechno nestihne. Nedělejte si starosti! Celý den mám vždycky rezervovaný jen pro vás, takže pokud budete nakonec chtít, abych zůstal třeba o hodinku déle, moc rád zůstanu. Za každou další hodinu se pak započítá cena 2 000 Kč.

** Předsvatební schůzku je možné spojit s předsvatebním fotografováním na vybrané lokalitě za novomanželskou cenu 2 500 Kč.

*** Uvedené množství výsledných fotografií je pouze orientační, jelikož se jedná o zavedený standard. Fotografování mi přináší radost a chtěl bych, aby ji nosilo i vám, takže pokud bude povedených snímků víc, nebudu se držet uvedených čísel. Zároveň ale preferuji kvalitu nad kvantitou, a proto možná nenabízím tolik fotografií jako některá konkurence.

**** Jsem fotograf z Vysočiny, ale za dobrou fotografií bych šel klidně až na konec světa a rozhodně za vámi rád přijedu, kamkoliv si budete přát napříč Českou Republikou ale i kdekoliv po světe.

***** S Filipem Starým jsme sehraná dvojka a za sebou už máme mnoho zdokumentovaných svateb. Víme jak si vzájemně pomoct a nepřekážet si, aby byl výsledek naší práce odměnou pro nás i pro vás. Pokud tedy sháníte i kameramana, stačí říct a já se o vše postarám. Filipovu tvorbu si můžete prohlédnout zde.

Portrétní fotografování

Portrétní, párové nebo rodinné fotografování

3 000 Kč

Můžete se těšit na:
1,5 h fotografování
Maximum 2 dospělí a 3 děti
1 vybraná lokalita
30+ upravených fotografií

Památka pro celou rodinu

6 000 Kč

Můžete se těšit na:
3 h fotografování
Maximum 5 - 10 lidí
Fotografování na více místech
60+ upravených fotografií

Jsem fotograf s duší, respektem, empatií a nadšením. Pro vaše rodiny, projekty i události. Původem z Vysočiny, k dispozici napříč ČR i po celém světě.

Adresa

České Křižánky č.p. 7,
Křižánky 592 02,
Česká Republika

České Křižánky č.p. 2,
Křižánky 592 02,
Česká Republika

Filip Zvěřina