Emoce na celý život uchované v mých fotkách pro vás

Dobrá fotka vydá za tisíce slov. Uchovává vzpomínky a zážitky, vypráví příběhy. Však se přesvědčte sami.

Svatby

Svatba je jednou z nejhezčích životních událostí, a byť jsem jich už zažil a fotografoval stovky, i tu vaši budu fotografovat s nadšením a zodpovědností, jako by to byla svatba moje vlastní. Nemusíte se ale bát, že bude můj elán na obtíž. Do přirozeného děje se snažím nikdy zbytečně nezasahovat a neupozorňovat na sebe. Na dobré záběry čekám a pouze mačkám spoušť v ten správný moment. Ještě by stálo za to zmínit, že jsem fotograf z Vysočiny, ale za dobrou fotografií bych šel klidně a rád až na konec světa a rozhodně tak za vámi přijedu, kamkoliv si budete přát napříč Českou Republikou ale i kdekoliv po světe.

Portréty a rodina

Pokud se jedná o rodinné fotografování, nečekejte ode mě žádné děti v ateliéru v košíku. Pakliže chcete portrét sami sebe nebo někoho, na kom vám záleží, nebojte se fotografií, ze kterých nepřirozenost doslova ukapává. U portrétních fotografií mi jde především o přirozenost, aby vypadali jako fotografie z rodinného alba, nebo záběry z filmové scény. Naprosto nejdůležitější je pro mě ale vždycky zážitek, který z fotografování vy i já budeme mít. Tvoříme spolu vzpomínky nejen zachycené na fotografiích, ale hlavně ty, které zůstanou ve vašich srdcích.

Komerční a lifestyle

Události

Festivaly, kulturní události, lidové slavnosti i aktuality. Spolupracuji s pořadateli mnoha českých festivalů, tuzemskými i zahraničními médii.

Zůstaňte v obraze. S okem na hledáčku

Čas od času připravím pár novinek. Dárky, kurzy, slevy na fotografování... Nebo zažiju skvělé focení, o které se chci podělit. Nechte mi na sebe mail a vždy vám vše pošlu jako prvním.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong!

Jsem fotograf s duší, respektem, empatií a nadšením. Pro vaše rodiny, projekty i události. Původem z Vysočiny, k dispozici napříč ČR i po celém světě.

Adresa

České Křižánky č.p. 7,
Křižánky 592 02,
Česká Republika

České Křižánky č.p. 2,
Křižánky 592 02,
Česká Republika

Filip Zvěřina