Fotograf s empatií a respektem, k vašim službám

Společně najdeme cestu, aby pro vás fotografování bylo příjemnou vzpomínkou a zážitkem. Fotografie budou větami, které odvypráví váš příběh beze slov.

Báli jste se někdy, že vám fotografování nebude
příjemné?

Svěřit svoji veselku, rodinu nebo zážitky do rukou někoho cizího je velký kroky. Jsem si toho vědom a moc si vaší důvěry vážím. Vždycky se snažím naladit na stejnou vlnu, abych vnímal momenty vaším pohledem a vy jste měli nejen hezké obrázky ale i příjemný zážitek, na který budete rádi vzpomínat.

Cit pro detail

Fotografie je o drobných detailech. O citu co do fotografie zahrnout a co z ní vypustit. Příběh a emoce pro mě byly ve fotografii vždy nejdůležitější složkou a cit pro moment a jeho zachycení v tu pravou chvíli je něco, co umím nejlépe.

Splynu s davem

Úkolem fotografa není to, aby momenty narušoval, nebo jste před ním museli pózovat. Měl by splynout s ostatními a tiše vyčkávat a hledat momenty, které se stanou bez jeho přičinění. Měřím dva metry, ale v momentě, kdy mám v ruce fotoaparát, nebudete ani vědět, že s vámi jsem nebo že vás zrovna fotím.

Předvídám

Instinkt pro dobrý snímek je základ mého úspěchu. Baví mě předvídat, jak se situace budou vyvíjet, hledám si ideální pozorovatelské místo tak, abych nikoho nerušil. Vždy jsem ale v pravou chvíli na pravém místě.

Zaznamenávám emoce.
Pro vás. Na celý život

Ujdeme spolu kus cesty. Málo kdy je to jen o pár hodinách fotografování. Společně budujeme vzájemnou důvěru, vztah profesionální i přátelský. Po celou dobu vás zároveň učím dívat se na svět z trochu jiné perspektivy

01

Poznáme se

Nechali byste se fotit od náhodného kolemjdoucího? Pro zajímavost proč ne. Ale svěřit náhodnému cizímu člověka vaši svatbu nebo fotky na nový firemní web, to už se chce málokomu.

Já bych to taky nechtěl. Proto chci, abyste měli možnost poznat mě osobně. A já zároveň chci poznat vás. Ať máme jasno, na čem jsme.
02

Naladím se na vaši vlnu

Vztah s vámi je pro moji práci klíčový. Sto lidí sto chutí. Každému sedne něco jiného. Je to jako s kafem – někdo rád turka a dvě kostky cukru. A někdo by jen za tu představu vraždil.

A je to v pořádku. Každý jsme jiný. Mojí úlohou je udělat vše pro to, abych poznal a nacítil se na vaše preference a potřeby. Pak to jde vždycky snáž.
03

Splynu s okolím a dám vyniknout momentům

Focení je pro spoustu lidí stres. Škrobené úsměvy. Zpocené dlaně. Toho vás ušetřím. Splynu s davem, jako bych tam nebyl.

Díky tomu získáme přirozené fotky. Říkejme jim klidně "momentky". Pro mně je nejdůležitější zachytit opravdovou atmosféru a emoce daného okamžiku.
04

Konec? Opravdu?

Během pár dnů dostanete první ochutnávku fotek. Ať můžete rovnou nasdílet pár kousků rodině, známým, kolegům. O pár týdnů později vám přistane celý balík hotových fotek.

A to může být teprve začátek. První kapitola našeho příběhu. Baví mě se vracet a pokračovat v budování vašich vzpomínek.

Jsem lovec momentů. Sbírám je pro sebe i pro vás

Chci Vidět celé portfolio
Viš, co mám na tvých fotkách ráda kromě geometrie? Nadčasovost. Tak fotka bude stejně barevná a stejně aktuální teď i za 20 let! Žádný módní stažený zelený a vyhnaný oranžový. Prostě čistej skvost! ❤️🙏
Terka Gé
Svatební koordinátorka
Hned po rezervaci svatebního místa jsme volali Filipovi, jestli bude mít v termínu naší svatby čas. A naštěstí měl! Známe jeho tvorbu ze svateb kamarádů a milujeme autenticitu, se kterou dokáže takovou událost zachytit. Nevím, jak to dělá, ale z každé fotky je cítit atmosféra dne :) Určitě doporučujeme každému, kdo chce něco víc než klasické skupinovky.
Káťa Sýkorová
Svatba Na Čechách, Korouhev 2022

Jsem fotograf s duší, respektem, empatií a nadšením. Pro vaše rodiny, projekty i události. Původem z Vysočiny, k dispozici napříč ČR i po celém světě.

Adresa

České Křižánky č.p. 7,
Křižánky 592 02,
Česká Republika

České Křižánky č.p. 2,
Křižánky 592 02,
Česká Republika

Filip Zvěřina