Jsem profesionální sběratel okamžiků

ZAČÁTKY

Fotografie mě provází již od raného dětství. Tehdy můj děda a mí rodiče začali dokumentovat skrze hledáček kinofilmu a 8 mm kamery můj příběh života.

Já se tak od nejmladšího věku pořád válel v blízkosti kamer, negativů a fotografií. Když jsem trochu vyrostl, mí rodiče mě naučili poznávat svět, dostal jsem svůj první fotoaparát a tyto dvě vášně mi učarovali na tolik, že mi s drobnými přestávkami vydrželi až do dnes.

ROZVOJ

Za tu dobu jsem díky fotoaparátu navštívil nespočet dech beroucích míst.

Poznal jsem mnoho napříč zeměmi a kulturami zajímavých lidí, nových přátel, viděl nepočítaně západů, o trochu méně východů slunce, slyšel mnoho smíchu i pláčem a po celou tu dobu se snažil všechny ty vjemy a emoce co nejvěrněji zachytit.

EMOCE

Postupně jsem si ale začal uvědomovat, že hodnotnější než samotné fotografie je to, s kým člověk dané chvíle sdílí, a cesta, kterou kvůli nim podstoupí.

Došlo mi zároveň, že ještě mnohem větší radost, než kterou mám z pořízení dobrého snímku, mi přináší momenty, kdy mé fotografie dělají radost lidem kolem mě, a i proto jsem se rozhodl dělat fotografii pro ostatní. Emoce tak pro mě budou vždycky tou nejdůležitější složkou mých snímků a já budu moc rád, pokud udělají radost i vám.

Důvěřují mi zavedené značky

Stejně tak desítky rodin a novomanželů. Přidejte se k těm, pro které jsou emoce důležité.

Svatebního fotografa jsme vybírali dlouho a nakonec jsme byli moc rádi, že jsme objevili právě Filipa. Rychlá komunikace, milá a ochotná povaha a navíc úžasná schopnost pro zachycení krásných, dojemných, ale i vtipných momentů, při kterých jste si ho vlastně nevšimli.
Michaela Jandáčková
Od srpna 2022 Caklová
Díky Filipovi máme ze svatby ty nejkrásnější fotky. Je to empatický fotograf, před kterým nemusíte být nervózní, nenutí vás do žádného pózování - celé focení probíhá naprosto přirozeně. Domluva s ním byla pohodová, bezproblémová a rádi s ním zas podnikneme focení naší další životní události :)
Šárka a Jonáš
Statek Opajda, Dolní Rožínka 2022

Jsem fotograf s duší, respektem, empatií a nadšením. Pro vaše rodiny, projekty i události. Původem z Vysočiny, k dispozici napříč ČR i po celém světě.

Adresa

České Křižánky č.p. 7,
Křižánky 592 02,
Česká Republika

České Křižánky č.p. 2,
Křižánky 592 02,
Česká Republika

Filip Zvěřina